Specjalistyczne; okulary sportowe

Okulary sportowe

Uprawianie każdego sportu, czy jest to gra zespołowa czy indywidualny relaks, może być ułatwione, a czasem nawet w ogóle możliwe dzięki wyspecjalizowanym okularom sportowym. Najpopularniejsze to te, które chronią wzrok zarówno przed działaniem słońca, jak i przed urazami mechanicznymi, a także przed substancjami typu woda, piasek i pył. Mniej znane, ale coraz częściej poszukiwane są takie okulary, które łączą zalety pierwszych z korekcją wad wzroku.

Obecnie, w zależności od rodzaju sportu, jaki się uprawia, można dobrać zindywidualizowane okulary z całej gamy modeli i marek, o odpowiedniej korekcji, designie i właściwościach. Najważniejszym elementem w okularach sportowych są oczywiście soczewki. Muszą być wykonane z materiałów wytrzymałych na uszkodzenia mechaniczne, ale i muszą zapewniać doskonałe widzenie w różnych warunkach. Nie mniej ważne od soczewek są oprawy. Muszą być wygodne, dopasowane, a przy tym trwałe i bezpieczne.

W naszym Salonie oferujemy szeroki wybór okularów firm: RayBan, Maxmara, Gucci, Silhouette, Flair, Adidas, Armani, Jaguar, Biorn Borg, Timberland, Cotton Club, Excite, ID-Tokyo, Joop, Liw Lewant, Menrad, More & More, Paul Vadim, Roberto Cavali, s.Oliver, Sziols i inne.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.