Aktualności

Zmień układ

Staż zagraniczny dr Gracjany Fijałkowskiej-Cmokowicz


dr n. med. Gracjana Fijałkowska-Cmokowicz FEBO zajmująca się głównie naszymi najmłodszymi Pacjentami, odbyła staż w jednym z czołowych ośrodków okulistycznych w Holandii! W Rotterdamskim Eye Hospital pod okiem prof. Jana Tjeerd de Faber (byłego prezesa Europejskiego Stowarzyszenia Okulistów) zdobyła  najbardziej aktualną wiedzę w zakresie okulistyki dziecięcej (głównie zaćmy wrodzonej) oraz chirurgicznego i zachowawczego leczenia skomplikowanych przypadków zeza (zarówno u dzieci, jak i u osób dorosłych).

Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do kontaktu z naszą rejestracją celem zapoznania się z grafikiem personelu oraz umówieniem dogodnego terminu wizyt.

Wesołych Świąt!


Wesołych Świąt! ⛄️🎄😃

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Naszym Pacjentom, ich rodzinom i znajomym, aby ten czas upływał w ciepłej, rodzinnej i radosnej atmosferze. Zdrowia oraz wszelkich pomyślności w nadchodzącym roku.

życzy Zespół Optomed

Przyszłość diagnostyki stożka rogówki


Na kilku frontach poczyniono postępy, aby lepiej zrozumieć złożoną patogenezę stożka rogówki. W tym zidentyfikowano potencjalnie nowy biomarker, który może okazać się przydatny jako dodatkowy test diagnostyczny choroby, według prof. Jespera Hjortdala.