Opinie

Ronin

Zgadzam się z opiniami o fachowości i kompetencji oraz uprzejmości. Polecam gorąco każdemu z poważną wadą wzroku. Dobrze, że w Polsce można spotkać specjalistę tej klasy.

Ronin, znanylekarz.pl
Jolanta Fiałkowska

Wybrałam opinię o znakomitym lekarzu - najlepszy ponieważ: 1.Nawiązanie kontaktu z pacjentem na bardzo wysokim poziomie, 2.Otwartość i chęć pomocy również oceniam bardzo wysoko, 3.Szybkość podejmowanych decyzji i organizacja pracy zespołowej (chodzi mi tu o zorganizowanie zabiegu) przebiegała w moim przypadku bez zbędnej zwłoki wręcz błyskawicznie, 4. Oceniam samego lekarza jako osobę miłą, pełna ciepła, rzeczową co do informacji i postępowania po operacji (zapewnia pełną pomoc i służy pomocą przy podejmowaniu dalszych decyzji).

Jolanta Fiałkowska, znanylekarz.pl
Adam

Najlepszy okulista u jakiego byłem w obrębie Katowic i okolic. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, gruntownie bada i stawia rzeczowe diagnozy. Zdecydowanie polecam!

Adam, znanylekarz.pl
Kasia

Doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam.

Kasia, rankinglekarzy.pl
Anonim

Najlepszy okulista jakiego znam. Polecam z czystym sumieniem!

Anonim, rankinglekarzy.pl
Anonim

Świetny okulista, ponad rok temu miałam przeprowadzony przez niego zabieg. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Poleciłam doktora już niejednokrotnie znajomym. Bardzo sympatyczny, na pytania odpowiada bardzo dokładnie. Dzięki niemu i dobrze przeprowadzonej operacji mogę robić w życiu rzeczy, których wcześniej nie mogłam ze względu na wadę wzroku. Jestem mu za to niesamowicie wdzięczna. Niejednokrotnie spotykałam w poczekalni osoby z całej Polski, którym pomógł i nie mają zamiaru zmieniać lekarza.

Podsumowując: jest to lekarz, który wie co robi i wykonuje swój zawód bardzo profesjonalnie. Polecam w stu procentach !

Anonim, rankinglekarzy.pl
Cytat

Na klinice w Katowicach otrzymałem kontakt do dr Piotra Jaworskiego, który profesjonalnie zajmuje się twardymi (i nie tylko) soczewkami kontaktowymi. Podaję adres na wypadek, gdyby ktoś chciał skorzystać: 
lek. med. Piotr Jaworski – Gabinet Okulistyczny Centrum Soczewek Kontaktowych
ul. Żwirki i Wigury 4, 40-640 Katowice 
tel. 32/ 781 66 66  
tel. kom. 601 412 942 
adres strony: www.okulista.pl
e-mail: jaworski@okulista.pl 
Doktor ma dobrze wyposażony gabinet, w którym od razu zrobiono mi komputerowe badanie, zwane topografią rogówki. Jest ono bezbolesne i ogranicza się do zrobienia zdjęcia oka specjalnym aparatem.

Cytat, moimioczami.pl
Cytat

(…) trafiłem do doktora Jaworskiego (okulista.pl), który był wówczas wg mojej wiedzy jedną z nielicznych osób w Polsce która wykonywała zabiegi enukleacja (usunięcia) gałki ocznej z protezowaniem plombą hydroksyapatytową. Po konsultacji z doktorem Piotrem Jaworskim zdecydowałem się na operację u niego. Zabieg odbył się szpitalu w Siemianowicach Śląskich, w przyjemnej atmosferze.

Cytat, jednooczni.org
Jaga

Polecam, soczewki dobrane idealnie -jak powiedział prof Wylęgała.

Jaga, keratoconus.pl

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.