Okulista Katowice

Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych Optomed to jeden z najnowocześniejszych ośrodków w Polsce w dziedzinie okulistyki. Nasza nowa placówka w Katowicach to nowoczesne centrum diagnostyki i leczenia wszystkich schorzeń okulistycznych. Specjalizujemy się w leczeniu rzadkich i trudnych wad refrakcji, a także innych problemów ze wzrokiem. Do naszych największych atutów należy ponad 30 lat doświadczenia. Oprócz tego dbamy o to, aby stale podnosić swoje kwalifikacje i wprowadzać innowacyjne metody diagnostyki i leczenia. Okulista Katowice to miejsce, w którym najlepsi okuliści i optometryści kompleksowo zadbają o Twój wzrok.

W Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych Optomed w Katowicach pomagamy w doborze odpowiednich okularów i soczewek kontaktowych każdego typu, w tym tych wykonanych na indywidualne zamówienie, prowadzimy rehabilitację wzrokową oraz wykonujemy badania diagnostyczne z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Ponadto, usuwamy zaćmę z wszczepieniem soczewek wewnątrzgałkowych, a także przeprowadzamy zabiegi refrakcyjne umożliwiające widzenie na każdą odległość. Naszą główną specjalnością jest jednak mikrochirurgia oka, w tym również skomplikowane zabiegi oraz operacje, które mają wpływ zarówno na zdrowie, jak i poprawę jakości życia naszych pacjentów.

 

Okulista dziecięcy Katowice

W Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych Optomed w Katowicach leczymy zarówno osoby dorosłe i seniorów, jak i dzieci oraz niemowlęta. W przypadku najmłodszych pacjentów bardzo ważna jest wczesna diagnostyka, pozwala ona bowiem na szybkie zastosowanie właściwego postępowania leczniczego, które można skorygować, a nawet całkowicie zatrzymać wadę wzroku.

Poradnia okulistyczna dla dzieci w Katowicach przyjmuje dzieci już od najwcześniejszych miesięcy życia. W naszej poradni okulista dziecięcy prowadzi diagnostykę, profilaktykę i leczenie w następujących zakresach: wady wzroku, niedowidzenie i zez, retinopatia wcześniacza, stany zapalne oczu, urazy i ciała obce w oku, inne, rzadziej występujące problemy wieku dziecięcego, dotyczące narządu wzroku. Oprócz tego dbamy o to, aby każde dziecko odwiedzające naszą placówkę miało pełne poczucie bezpieczeństwa. Stosujemy najnowocześniejsze metody diagnostyki i leczenia, które są bezbolesne, a tym samym nie wywołują u małych pacjentów negatywnych skojarzeń związanych z wizytą u okulisty.

Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych Optomed w Katowicach oferuje pełen zakres usług okulistycznych.