Okulista Bytom

Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych Optomed to czołowy ośrodek w Polsce w dziedzinie okulistyki. Ponad 30 lat doświadczenia, wysoko wykwalifikowana kadra okulistów i optometrystów, najnowocześniejszy sprzęt i innowacyjne metody diagnostyczne to nasze największe atuty. Specjalizujemy się w leczeniu rzadkich i trudnych wad refrakcji, a także innych problemów ze wzrokiem. W naszej poradni okulistycznej każdy pacjent otrzyma profesjonalną pomoc medyczną – leczymy dorosłych i seniorów, a także dzieci już od wieku niemowlęcego. Okulista Bytom to gwarancja najwyższej jakości usług i indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

 

Okulista dziecięcy Bytom

W dzisiejszych czasach dzieci coraz częściej zmagają się z wadami refrakcji oraz z innymi problemami ze wzrokiem. Przyczyny tego zjawiska dzielą się na wrodzone i nabyte. Wszystko to sprawia, że niezwykle ważna jest dziecięca profilaktyka wzroku, ponieważ wczesne wykrycie wady to duża szansa na jej skorygowanie, a nawet całkowite zatrzymanie.

Jeśli zaobserwowałeś u swojego dziecka problemy z prawidłowym widzeniem, występują u niego dolegliwości bólowe albo inne nieprawidłowości w obrębie gałki ocznej lub też po prostu zbliża się czas wizyty kontrolnej, udaj się do sprawdzonego okulisty. Poradnia okulistyczna dla dzieci w Bytomiu przyjmuje dzieci już od najwcześniejszych miesięcy życia. W naszej poradni okulista dziecięcy prowadzi diagnostykę, profilaktykę i leczenie w następujących zakresach: wady wzroku, niedowidzenie i zez, retinopatia wcześniacza, stany zapalne oczu, urazy i ciała obce w oku, inne, rzadziej występujące problemy wieku dziecięcego, dotyczące narządu wzroku.

Centrum Okulistyki dla Dzieci i Dorosłych Optomed w Bytomiu oferuje pełen zakres usług okulistycznych.