Działamy normalnie 😀

Działamy normalnie 😀


Działamy normalnie 😀

Godziny pracy w Maju: 8:15-19:30

Zabiegi operacyjne przebiegają zgodnie z ustalonym harmonogramem.

W związku ze stabilizacją sytuacji epidemicznej przywracamy wizyty ambulatoryjne oraz zabiegi operacyjne.

Standardy wizyt i zabiegów są dostosowane do aktualnych wytycznymi właściwych Urzędów Sanitarnych, Ministerstwa Zdrowia i Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Od początku stanu epidemicznego wizyty odbywają się z zachowaniem pełnego reżimu higienicznego i pełnego zabezpieczenia naszego personelu oraz Pacjentów.

🔷 Pomieszczenia w naszych placówkach podlegają ozonowaniu.
🔷 Na wizyty prosimy zgłaszać się w maseczkach przysłaniających nos oraz usta.
🔷 Pacjentów zapraszamy 5 min. przed umówionym terminem wizyty. Pacjentów pierwszorazowych 10 min. przed godziną wizyty.
🔷W związku z obecną sytuacją epidemiczną w kraju oraz zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) zalecamy pacjentom z objawami infekcji górnych dróg oddechowych (katar, kaszel, gorączka) przełożyć wizytę o 2 tygodnie. Chyba, że stan oczu wymaga wcześniej konsultacji lekarskiej. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne poinformowanie o takiej sytuacji.
🔷W razie możliwości prosimy zgłaszać się do placówki bez osób towarzyszących lub pozostanie osób towarzyszących poza budynkiem placówki, np. w samochodzie na parkingu.
🔷 Każdy wchodzący do placówek będzie miał wykonywany pomiar temperatury ciała.
🔷 Przypominamy o higienie osobistej i myciu rąk.
🔷 Pacjentów zgłaszających się na kontrolę soczewek kontaktowych oprócz soczewek prosimy o zabranie ze sobą własnego płynu do pielęgnacji soczewek (przechowywania) oraz pojemnika na soczewki.
🔷 W razie wątpliwości skontaktuj się z rejestracją ☎️+48 32 241 00 00. W sytuacjach wątpliwych rejestracja przełączy do aktualnie przyjmującego lekarza.